Kvalitní péče o Vaše
domácí mazlíčky

Ill dog image

Bravecto - novinka proti blechám a klíšťatům

V současné době se i k Vám dostává světová novinka na poli boje proti blechám a klíšťatům. Jedná se o žvýkací tablety Bravecto, obsahující účinnou látku fluralaner.

Dlouhá léta byli majitele pejsků odkázáni pouze na pipety, spreje, pudry nebo obojky, s ne vždy uspokojivým výsledkem. I ty nejlepší pipety ochrání Vašeho zvířecího miláčka pouze 1měsíc. Naproti tomu žvýkací tableta Bravecto účinkuje 12 týdnů. Podání 4 tablet tak zajistí ochranu po celý rok.

Přeruší životní cyklus blech

Blechy nejen znepříjemňují život Vašemu pejskovi, zraňují ho, ale okupují i Váš životní prostor. Kladou vajíčka do koberců, sedaček nebo postelí ve Vašem obydlí. Blechy se velice rychle množí v tisícinásobcích, zamořují Váš domov a stávají se nekonečným zdrojem nových blech připravených zaútočit na Vás nebo Vaše zvířecí přátele. Tableta Bravecto přerušuje jejich vývojový cyklus a tak přispívá k ozdravění životního prostředí.

Bezpečná, rychlá a přátelská k dětem

Bravecto tableta chrání pejska 3x déle než běžné pipety, a to po použití jediné žvýkací tablety s příchutí, kterou Vaši kamarádi ocení. Smrtící účinek nastupuje za 2 hodiny a trvá celých 12 týdnů. Tableta je pozřena a působí tedy zevnitř - na povrchu těla není žádná látka, která by mohla přijít do kontaktu s dětmi a nijak nezatíží ani Vaši domácnost. Tableta je rovněž vysoce bezpečná i pro psa. Může být dokonce použita u gravidních a laktujících fen, u štěňat od 8 týdnů věku a je bezpečná i pro kolie a koliím podobná plemena.

Zabíjí klíšťata, která mohou být přenašeči nebezpečných chorob

Žvýkací tableta Bravecto zabíjí klíšťata rychle a tím brání přenosu Lymeské boreliozy, babesiózy a jiných patogenních bakterií a virů. Výrazně tak snižuje riziko přenosu těchto chorob.

Snadná aplikace - pejskovi podáte ” pamlsek”

Správná ochrana před klíšťaty a blechami je nezbytná nejen k udržení zdraví Vašeho psa, ale i k ochraně Vašeho zdraví. Potíž nastává při dodržování pravidelné aplikace každý měsíc. Vzpomenout si v každodenním shonu  na aplikaci pipety každých 30 dní, je někdy těžké. Problém může také nastat u nespolupracujících psů. Navíc u některých přípravků je možné je i smýt. Ne však u Bravecta.

Odolává vodě, šamponování a je šetrný k přírodě

Vzhledem k tomu, že Bravecto chrání zevnitř, účinná látka není na povrchu těla psa a ten se může plně věnovat vodním hrátkám, aniž by se snížila účinnost ochrany proti blechám a klíšťatům. A pokud je Váš kamarád znečištěn víc než obvykle a je potřeba ho řádně vyšamponovat? Žádný problém, účinek Bravecto tablet nebude snížen. A samozřejmě psi ošetření tabletou Bravecto nezatěžují životní prostředí vodních živočichů.

Navštivte naši veterinární ordinaci a vyzkoušejte  BRAVECTO!  

 

 

 

Ordinační hodiny

Pondělí-Pátek 
 
 
až do odvolání
pouze na objednání
 
po telefonické domluvě
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

VetPol - Veterinární ordinace Poláškovi
Příční 173
76901 Holešov
Tel: 607 709 553 ordinace@vetpol.cz