Kvalitní péče o Vaše
domácí mazlíčky

Ill dog image

Reference

 

Pokud se Vám v naší ordinaci líbilo a byli jste spokojeni s našimi službami, můžete nám zaslat reference na náš email. Rádi je zde zveřejníme.

Vřele doporučujeme!

Velice příjemná paní doktorka i pan doktor. Vše dobře vysvětlí a hlavně mají skvělí přístup k mazlíčkům. Naše Jackie kastraci bez problémů zvládla a do ordinace se stále ráda vrací s vrtícím ocáskem.


Marie Pitnerová a Pavel Konečný

Zdravíme VetPol,

jsme vděční, že máme v naší blízkosti novou paní doktorku, která s pečlivostí provedla operaci břišní kýly našeho štěněte NO. Byli jsme mile překvapeni přístupem, cenou, kvalitou zákroku a vybavením vet. ordinace.

Děkujeme a vřele doporučujeme.

Zakopalovi

Můžu všem jen doporučit.

Paní doktorka je moc příjemná, vstřícná a hlavně profesionální. Všechno pečlivě vysvětlí a má krásný vztah ke zvířetům. Jsem strašně vděčná ji i panu doktorovi, jak skvěle se postarali o mou fenku Báru.

Děkuji, Alena Krejčí

 

  

Když jsme zjistili, že náše Betynka musí jít na operaci, tak jsme dostali strach, protože už je to starší fenečka. Ale péče paní doktorky byla ohromující a leckterá pracovnice na dětském oddělení by se od ní mohla učit. Narazit na tak pozitivní a profesionální přístup je v dnešní době opravdu vzácnost. Do jiné veterinární ordinace prostě už nepůjdeme. :) 

Očadlíkovi

 

 

Jsem moc ráda, že se paní veterinární lékařka Lenka Polášková spolu se svým manželem, rovněž veterinárním lékařem, rozhodla otevřít svou praxi právě v Holešově.;-) Už jsem vyzkoušela hodně veterinárních ordinací, ale doposud jsem se nesetkala s takovým krásným a milým přístupem jak ke svým zvířecím pacientům, tak i k jejich majitelům. Mé fence Simě pomohli operací, kterou předtím ne zrovna úplně nejlíp provedl jiný veterinář. Okamžitě po operaci byla Sima v perfektní kondici, žádné dlouhé probouzení z narkózy, bylo to neuvěřitelné. Mohu je, a také to dělám, všem jen doporučit.:-)

Kateřina Marcinová

 

Spolupráce s Městskou policií Holešov

Od srpna tohoto roku poskytuje naše veterinární ordinace služby i novým služebním psům městské policie Holešov. Jedná se o německého ovčáka Izzyho a belgického ovčáka Ronyho.

 

 

 

 

Moc bychom chtěli poděkovat paní doktorce i panu doktorovi za perfektně provedenou operaci naší Ťapiny. I když už má 11 let, měsíc a půl po operaci se jí daří velmi dobře a jizva téměř není vidět.

Sklenářovi ze Žeranovic 

 

 

 
 

 Chtěla bych moc poděkovat lékařům - manželům Poláškovým za záchranu naší fenky Báry. Bára operaci zvládla díky rychlému zásahu a perfektně odvedené práci dobře. O skvělém přístupu k ní i k nám ani nemluvě. Teď už je v naprosté pohodě a zase vesele pobíhá po zahradě :-).

Ještě jednou děkuji, zdravím a ordinaci doporučuji.

J.Hrubá, Holešov 

 

 

 

 

 Dobrý den Doporučuji

Jmenuji se Dyna. Po vyřazení s chovu jsem byla u paní doktorky na kastraci. Vše dopadlo velmi dobře. Páníček tvrdí, že mám snad více energie než předtím. Paní doktorku všem vřele doporučuji, protože její profesionální a citlivý přístup, ocení všichni mojí čtyřnozí kamarádi. Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem R. Šenkyřík

 

  

Z celého srdce chci poděkovat lékařům Poláškovým, za bravurní péči o kočičku Fanynku. Po komplikované léčbě a operacích je Fanynka navzdory vyššímu věku zase veselá a v pořádku.

Jsem velmi ráda, že jsem pro svá zvířata našla tuto ordinaci. Jsem nadšena přístupem a vlídností obou ale paní doktorky zejména. 

Ordinaci VetPol každému doporučuji. Setkáte se s empatií, profesionalitou, vlídností, láskou ke zvířatům a všestrannou vstřícností k vám majitelům.  

Jana Sovová  Holešov

 
 
 

Děkujeme manželům Poláškovým za záchranu našeho Bedříška. Přežil těžké zranění a operaci především díky jejich perfektně odvedené práci, citlivému přístupu, pochopení a vstřícnosti s jakou k nám přistoupili. Slovy jen těžko vyjádříme vděčnost! Ještě jednou děkujeme za záchranu!!!  

Podhajští

 

 Zdravíme Vetpol :) 

Chtěla bych hrozně moc poděkovat vaší ordinaci a hlavně paní doktorce. S pejskem k vám chodíme od doby, co jsme si ho pořídili a jsme nadmíru spokojeni. Skvělý, milý a ochotný přístup, čehož si já osobně moc cením. :) Taky jsme u vás zhruba před měsícem byli s pejskem na kastraci a vše dopadlo na jedničku. Děkujeme paní doktorko. Máme vaši ordinaci moc rádi. :)

Žůrkovi

 

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za operaci a poté pooperační péči (kastraci, pupeční kýla) naší už starší fenečky Zorky. Velmi milá a ochotná paní doktorka, krásně a pečlivě se věnuje zvířátkům, vše dokonale vysvětlí, poradí si v každé situaci.  S takovou péčí a přístupem jsem se ještě nesetkala. Maximální spokojenost!!!!!

Průšová Holešov

 

 Veterinární ordinaci Poláškových můžeme vřele doporučit.

Naše fenka Sárinka prodělala před 14 dny vyjmutí mléčné žlázy a kastrování.Má 11 let.Už po dvou dnech byla veselá,běhala a řádila tak, že jsme ji nemohli udržet..Nebyla to Sárinčina první operace,tu prodělala v Prostějově a pokud srovnáváme,nemohli jsme si v této ordinaci přát lepší péči. P.doktorka je velmi vstřícná,ochotná a laskavá.Pejsci jsou u ní v těch nejlepších rukou.

                                                                                                                                                                                                     Zapletalovi.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ordinační hodiny

Pondělí-Pátek 
 
 
až do odvolání
pouze na objednání
 
po telefonické domluvě
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

VetPol - Veterinární ordinace Poláškovi
Příční 173
76901 Holešov
Tel: 607 709 553 ordinace@vetpol.cz